Sunucu ve Ağ Çözümleri

Kobilerin, bilişim teknolojilerini yayın olarak kullanması ile birlikte kişisel bilgisayarların bir araya gelerek ortak bir ağ üzerinde çalışması kullanıcılara bir çok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Bu ağa dahil olan tüm bilgisayarların birbirleri ile veri alış verişinin kontrol altında olması, kullanıcıların intenet ve ağ kullanım haklarının tanımlanması ve işletimi gibi önemli gereksinimler gündeme gelmektedir.

Bey Bilgisayar, müşterilerine sunduğu teknolojik danışmanlık hizmetleri kapsamında, müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek en verimli çözümü sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize gereksiz IT masrafları ve yatırımları yaptırılmasından kaçınılmakta, uzun süreli çalışabilecel güçlü bir ağ ve sunucu yapısı teklif edilmektedir.

Bir ağ üzerinde yapıacak veri paylaşımı ve depolama hizmetlerinin sağlanabilmesinin en kolay yolu sunucu sistemlerinin kurulmasıdır. Kullanıcılara atanan yetkiler ile her bir kullanıcı kolaylıkla soya paylaşımı yapabilecek, kendi dosyalarını ortak alanlara taşıyabilecektir.

server, sunucu, ağ çözümleri, network, utm, firewall, içerik filtreleme, switch, adsl, vdsl, metro ethernet, microsoft 2008 server, server 2008, server 2012, sql, my-sql, ms-sql

Copyright © 2015 Bey Bilgisayar. Tüm hakları saklıdır.